Піклуючись про Вас і Ваше благополуччя, в цьому розділі сайту ми хочемо розповісти про переваги аллографтів. Сподіваємося, що інформація, представлена на нашому сайті, буде корисна для Вас!

Аллографт

- це тканина для пересадки від однієї людини іншій. Кістки, сухожилля і хрящі, шкіра, серцеві клапани і кровоносні судини - це типові види тканин, які використовуються при хірургічних операціях. Аллографти успішно застосовуються в медичній практиці вже понад 150 років, і щороку в США пересаджують приблизно один мільйон аллографтів в таких операціях, як:

Лінія Probones являє собою повний набір традиційних аллографтів кісткових і м'яких тканин, які застосовуються при проведенні неврологічних, ортопедичних, стоматологічних / щелепно-лицьових, урологічних операцій, а також в спортивній медицині.

 

Якщо Ви кандидат на операцію з використанням аллографту, наполягайте на застосуванні аллографта «Probones», що забезпечить Вам найвищу якість і безпеку. Повідомте Вашого лікаря про свої переваги. 

 

Ви самі можете зробити свій вибір і подбати про себе!

Що запитати у лікаря

Перед хірургічною операцією важливо обговорити зі своїм лікуючим лікарем будь-які питання або проблеми, які можуть бути пов'язані з майбутньою операцією. Нижче наведені приклади деяких питань, які ви можете поставити своєму лікарю:

Наступна інформація демонструє переваги аллографтінгу над альтернативними графтінг-методами:

Альтернативний метод: Аутографтінг

Аутографтінг (аутогенна трансплантація) - це процес, при якому у пацієнта беруть тканину, а потім пересаджують йому ж на іншу ділянку тіла, який потрібно відновити. Аутографтінг фактично включає в себе два хірургічних втручання, що збільшує загальну тривалість операції - операції із застосуванням аллографта проходять швидше.

 

Аллографти мають наступні переваги над аутографтами:

  • аутографтінг збільшує тривалість часу, протягом якого пацієнт перебуває під анестезією, збільшуючи тим самим ризик операції;

  • при аутографтінзі існує кілька можливих ризиків, пов'язаних з донорською ділянкою, результатом яких можуть бути інфекційні ускладнення, больовий синдром, додаткові рубці і слабкість (через вилучення невеликої ділянки тканини пацієнта);

  • у пацієнта може не виявитися необхідного обсягу тканини для досягнення мети операції;

  • тканині аллографта можна надати необхідну форму враховуючи індивідуальні хірургічні особливості.

Альтернативний метод: Ксенографтінг

Ксенографт - це тканина, взята в організма одного виду для пересадки іншому. Тканина, взята у тварин (зазвичай у корів і свиней) може бути пересаджена людині під час різних хірургічних операцій.

 

Аллографти мають суттєву перевагу над ксенографтами:

  • мінімальний ризик відторгнення тканини, пов'язаний з донором одного виду (аллографт), в порівнянні з можливими імунними ускладненнями, пов'язаними з донорством від різних видів (ксенографт).

Альтернативний метод: Синтетичний / Металевий графтінг

Аллографти мають наступні переваги над синтетичними / металевими графтами:

  • тільки аллографт максимально близький по структурним і біологічними властивостями до людських кісток і тканин;

  • більшість аллографтів згодом повністю інтегруються в тканину реципієнта (разом з власною тканиною пацієнта, стимулюють послідовний ряд процесів регенерації здорової тканини);

  • синтетичні і металеві графти часто призводять до ряду дегенеративних процесів, які можуть привести до нестабільності графтів або анатомічної структури;

  • графти для хірургічного лікування кісткової і м'яких тканин повинні мати здатність витримувати високе навантаження. Аллографти міцні і можуть використовуватися на ділянках з високим навантаженням, щоб відновити біомеханіку. Важливим є властивість графтів інтегруватися у власну тканину пацієнта. Незважаючи на те, що синтетичні / металеві графти можуть витримувати високе навантаження, але вони зазвичай не перероджуються в власну тканину пацієнта.

 

При розгляді всіх факторів, аллографти є чудовою хірургічною альтернативою, як для хірургів, так і для пацієнтів.

Термінологія

Аллографт - Тканина для пересадки від однієї людини іншій. Кістки, сухожилля і хрящі, шкіра, серцеві клапани і кровоносні судини - це типові види тканин, які використовуються при хірургічних операціях.

 

Асептика - Використання методів, спрямованих на запобігання, обмеження або мінімізацію забруднення мікроорганізмами, які потрапляють з навколишнього середовища, від персоналу і / або обладнання.

 

Асептична обробка - Робота з обладнанням в контрольованому середовищі, в якій подача повітря, матеріали, робота приладів і персоналу регулюється з метою забезпечення контролю бактеріального та дисперсного забруднення на належному рівні (відповідно до стандартів ISO 13408-1: 1 998 (E) 2.7 Міжнародної організації зі стандартизації).

 

Аутографт - Тканина, яку хірургічним шляхом видаляють з однієї частини тіла, наприклад, гребінь клубової кістки, і пересаджують в іншу частину тіла тієї ж людини. При використанні аутографта на тілі створюється два хірургічних поля, що може стати причиною додаткової болю, ризику і можливо більш тривалого перебування в лікарні.

 

Банк тканин - Організація, яка вилучає і відновлює донорську людську тканину після смерті людини та після отримання дозволу на донорство.

 

Ксенографт - Тканина, взята у організму одного виду для пересадки іншому. Тканина, взята у тварин (зазвичай у корів і свиней) може бути пересаджена людині під час різних хірургічних операцій.

 

Мікроорганізм - Організми мікроскопічного розміру, до яких відносяться бактерії, гриби, найпростіші і віруси.

 

Оброблювач - Організація, яка обробляє і / або стерилізує донорську людську тканину, готуючи її до імплантації.

 

Стандарти стерильності - Це діючі стандарти стерильності клітин, тканин або продуктів на основі клітин і тканин, розроблені Асоціацією щодо вдосконалення медичного інструментарію (AAMI) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI).

 

Стерильний - Очищений від життєздатних мікроорганізмів.

 

Стерилізація - Процес очищення продукту від усіх форм мікроорганізмів, затверджений Асоціацією щодо вдосконалення медичного інструментарію (AAMI 11137 3.39) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI 14160 3.18).

У даному розділі представлені приклади хірургічних операцій, в яких можуть використовуватися біологічні імпланти. Цей список далеко неповний. Існує безліч інших операцій, в яких можна використовувати біологічні імпланти. Біологічні імпланти - це природна альтернатива синтетичним і металевим імплантам, і на відміну від них, біологічні імпланти зростаються в єдине ціле з людським тілом.

Офтальмологічні операції

Приклади: реконструкція повіки, лікування глаукоми, підтяжка брів, склеропластика.

Офтальмологічна хірургія застосовується для виправлення дефектів, відновлення і поліпшення зору або лікування травм. Ваш лікар може порекомендувати офтальмологічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Стоматологічні / щелепно-лицьові операції

Приклади: аугментація альвеолярного відростку, сегментарний остеопороз, сінусліфтінг, встановлення періімплантантної тканини, лікування постекстракційної зубної лунки.

Остеопороз або відсутність зубів може бути результатом травми, хвороби або процесу природного старіння. Операції з пересадки зубної кістки, сінусліфтінг або аугментація альвеолярного відростка в комплексі з зубними імплантатами можуть полегшити заміну одного зуба або цілої низки зубів, фіксацію зубних протезів і допомогти уникнути пошкодження щелепної кістки.

Відновлення хрящів

Хрящ знаходиться на сполучених ділянках, де кістки з'єднуються один з одним. Пошкодження хряща може виникнути через травми або надмірного навантаження і може викликати біль і відхилення у функціонуванні суглобів. Для лікування пошкоджених хрящів Ваш лікар може порекомендувати Вам операцію по відновленню хряща за допомогою біологічних імплантів. У хірурга є ще один вибір - це аутографт, тобто тканина, узята з однієї ділянки тіла для пересадки на іншу. Використання біологічного імпланта виключає необхідність використання другого операційного поля і допомагає уникнути додаткової болю, ризику або можливо більш тривалого перебування в лікарні.

Відновлення зв'язок

Приклади: відновлення зв'язки ліктьового суглоба, відновлення задньої хрестоподібної, медіальної коллатеральної, латеральної коллатеральної зв'язоки, відновлення передньої хрестоподібної зв'язки, фіксація при відновленні передньої хрестоподібної зв'язки.

Зв'язки підтримують рух і функції суглобів. Коли вони стають жорсткими, пошкоджується пластична сполучна тканина, і суглоб може стати нестабільним. Розрив зв'язки заважає обертанню, повороту, згинанню та звичайним рухам суглобів. Якщо пошкодження впливає на Вашу нормальну рухову активність, то Ваш лікар може порекомендувати Вам хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Відновлення плечового суглоба

Пошкодження плеча може виникнути після гострої травми або надмірного навантаження. Пошкодження зазвичай зачіпає суглоб, але може також пошкоджуватися і капсула плечового суглоба, яка представляє собою групу зв'язок, що оточують суглоб. При пошкодженні будь-якої частини плечового суглоба, він стає нестабільним. Ваш лікар може порекомендувати хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів для лікування пошкоджень плечового суглоба.

Реконструкція грудей

Реконструкція грудей зазвичай проводиться після мастектомії, щоб відновити форму видаленої груді. Метод реконструкції може бути різним і, в залежності від обраного методу, Ваш лікар може порекомендувати використання біологічних імплантів як частину процесу реконструкції.

Відновлення м'яких тканин

Приклади: відновлення трицепса, загоєння рани, лікування виразки.

Коли пошкоджені м'які тканини (такі як зв'язки або сухожилля), рани або виразки шкірного покриву самі не гояться, лікар може вибрати нарощування тканини пацієнта для лікування пошкодженої поверхні. Ваш лікар може порекомендувати біологічні імпланти, щоб сприяти процесу лікування.

Реконструкція суглоба

Приклад: реконструкція кульшового суглобу.

Суглоб - це місце, де дві або більше кісток з'єднуються одина з одною. Коли суглоб пошкоджений або в ньому відбуваються дегенеративні зміни, зазвичай від надмірного навантаження, гострої травми або раку, Ваш лікар може порекомендувати використання біологічних імплантів, як самих по собі, так і в комбінації з металевими імплантами.

Періпростетічний перелом

Іноді після відновлення або заміни суглоба або в результаті травми, можуть виникнути невеликі тріщини, які називаються періпростетічними переломами. Наприклад, періпростетічний перелом шийки стегна може виникнути під час заміни кульшового суглобу. Ваш лікар може порекомендувати використовувати біологічні імпланти для лікування цього виду перелому.

Герніопластика (пластика грижі)

Грижа може виникнути, коли внутрішні органи виштовхуються через дефект в м'язовій стінці, аномально випинаючись під шкірою. Ваш лікар може порекомендувати Герніопластику з використанням біологічних імплантів.

Урологічні операції

Приклад: хірургічне лікування нетримання.

Урологічні проблеми можуть виникати в сечовивідних шляхах чоловіків і жінок або в чоловічій репродуктивній системі. Ваш лікар може порекомендувати використовувати в якості лікування біологічні імпланти в урологічних операціях.

Висока остеотомія великогомілкової кістки

Правильне положення гомілки впливає на термін служби колінного суглобу. Зсув гомілки може створити нерівномірний тиск на колінний суглоб, що, з часом, може викликати нерівномірний знос хряща. Висока остеотомія великогомілкової кістки може проводитися з метою продовження терміну служби колінного суглобу і вирівнювання гомілки шляхом рівномірного розподілу тиску на колінний суглоб. Ваш лікар може порекомендувати в якості лікування хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Заміна меніску

Меніск - це хрящ, який розташований між гомілкою і стегном. Він забезпечує амортизацію, стійкість і змащування колінного суглобу. Ваш лікар може порекомендувати в якості лікування пошкодженого меніску хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Артродез гомілковостопного суглобу

Гомілковостопний суглоб може стати нестабільним в результаті травми, деформації або захворювання. Нестабільний гомілковостопний суглоб може викликати біль і / або порушення функції. Мета артродеза гомілковостопного суглоба - перешкодити його нестабільності, дозволяючи гомілці з'єднатися з тараною кісткою стопи. Ваш лікар може порекомендувати використовувати біологічний імплант для артродеза гомілковостопного суглоба.

Артродез середнього відділу стопи

Кістки в районі середнього відділу стопи працюють з переднім і заднім відділом стопи, забезпечуючи стійкість, підтримку і рухливість. Суглоби в цьому місці можуть отримати пошкодження, що призводить до болю і нестійкості. Артродез середнього відділу стопи проводиться шляхом з'єднання деяких або всіх суглобів цього відділу стопи. Для лікування Ваш лікар може вибрати використання біологічних імплантів.

Спондилодез

Приклади: спонділодез шийного відділу хребта, спонділодез поперекового відділу хребта.

Міжхребетні диски - це хребетні амортизатори, що не дозволяють окремим хребцям безпосередньо стикатися один з одним. Якщо диски піддаються травмі або дегенерують, тоншають або утворюють грижу, хребці можуть тертися один об одного, викликаючи біль або здавлення нерву. Як лікування Ваш лікар може порекомендувати спонділодез з використанням біологічних імплантів.

Аллографти успішно використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтів. Вважається, що ризик передачі захворювань через трансплантацію тканин дуже низький і в зв'язку із збільшеним попитом на тканини аллографти, питання надання безпечних аллографтів знаходиться в центрі уваги, як індустрії тканин, так і хірургів і пацієнтів. Обробка тканин жорстко регламентується такими організаціями як Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA) і Американська асоціація банків тканин (AATB), щоб гарантувати відповідність тканин нормативним вимогам.

Безпека будь-якої тканини залежить від трьох етапів: перевірка донора, лабораторне тестування та підготовка тканини суворо регламентуються, щоб запобігти передачі потенційних захворювань.

Процес перевірки донора включає в себе співбесіду з сім'єю / близькими родичами, перегляд медичної карти / історії хвороби, оцінку ризиків поведінки і способу життя, звіт патологоанатома / судового слідчого (протокол результатів розтину, у міру доступності) і звіти про результати лабораторних, патологічний і рентгенівських дослідженнях. Лабораторне тестування включає в себе широкий перелік серологічних (кров) і мікробіологічних досліджень з метою перевірки на потенційне забруднення і підтвердження придатності тканини для імплантації. Ці результати лежать в основі суворих критеріїв допуску донорських тканин для імплантації.

Щоб краще захистити пацієнтів від ризику передачі захворювань від донора до реципієнта, більшість обробників просунулися за рамки використання асептичної обробки, яка не гарантує видалення або інактивацію мікроорганізмів, властивих донору або тканинам. Отримуючи аллографт імплант, обов'язково дізнайтеся у свого хірурга про підготовку і стерилізації тканини.

Хірурги можуть вибрати аутографт, тобто тканину, взяту з однієї частини тіла для пересадки на іншу. Аллографти сухожиль мають переваги над аутографтами в деяких операціях. Наприклад, вони можуть усунути необхідність другого хірургічного поля, що дозволить уникнути додаткового болю, ризику і можливо більш тривалого перебування в лікарні. На додаток до цього, головною перевагою використання аллографта в хірургії є його здатність інтегруватися з власною тканиною пацієнта. Аллографт імпланти працюють як каркас; тіло пацієнта сприймає імплант як людську тканину і починає накладати поверх нього нові клітини тканин самого пацієнта.

Так як обробники тканини часто встановлюють ряд вікових критеріїв для донорів, є багато опублікованих доповідей, що показують, що вік донора не є релевантним чинником при встановленні придатності для імплантації.

Аллографти - це природна альтернатива синтетичним або металевим імплантам. Багато хірургів віддають перевагу людської тканини перед металом або синтетикою, які іноді послаблюють або викликають напругу примикаючих кісток. На додаток до цього, тіло зазвичай адаптується до пересадженої тканини, як ніби-то це його власна тканина.

Перед забором тканини необхідно отримати юридичний дозвіл. Стандарти, за якими діють банки тканин, вимагають від співробітників надавати можливість кожній родині отримати більше інформації під час співбесіди або дати номер телефону контактної особи, якщо сім'я згодом захоче отримати додаткову інформацію.

У разі згоди, тобто людина прийняла рішення протягом життя пожертвувати органи або тканини, роль організації по забору органів і тканин полягає в тому, щоб забезпечити виконання його або її бажання. Банки тканин повинні поважати рішення сім'ї жертвувати або не жертвувати тканину і бути відповідальними розпорядниками донорського пожертвування. У цих організацій є стандарти і протоколи, спрямовані на захист сімей донорів, реципієнтів і дотримання етичних принципів всього процесу.

Відповідно до федерального закону всі установи, які мають справу з забором, обробкою і поширенням людських донорських тканин, що діють в США, повинні бути зареєстровані Управлінням з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA) і дотримуватися відповідних нормативних вимог, встановлених цією організацією, включаючи діючі інструкції з контролю тканин (cGTPs). Зареєстровані банки тканин піддаються регулярній перевірці з боку Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA).

Деякі банки тканин добровільно погодилися на проходження акредитації, проведеної Американською асоціацією банків тканин (AATB), що також передбачає регулярні перевірки. Банк тканин також повинен дотримуватися правових норми штату, в якому він діє. Щоб отримати список умов для отримання ліцензії, відвідайте веб-сайт Американською асоціацією банків тканин (AATB) www.aatb.org TB)

Кожній донорської тканини присвоюється унікальний ідентифікатор, який використовується для того, щоб простежити за тканиною і відповідними лабораторними зразками на кожному етапі перевірки, тестування і обробки. Вся медична та виробнича документація, що відноситься до донору, також посилається на цей унікальний ідентифікатор. Етикетка на упаковці кожного аллографта містить номер донора, унікальний ідентифікатор або серійний номер, який дозволяє простежити за кожним окремим графтов. Зберігаються документи, що свідчать про переміщення графтів в медичний заклад з трансплантології.

Медичний заклад може використовувати етикетки для перенесення ідентифікаційної інформації в медичну карту пацієнта. Повернення звіту оброблювача тканини завершує контроль проходження тканини від донора до реципієнта. Надана інформація вноситься в конфіденційну базу даних, яка може бути використана оброблювачем тканини або медичним закладом для забезпечення безпеки пацієнта.

Продаж людських органів або тканин в США заборонена законом. Ціна аллографт імпланта включає в себе витрати на підготовку донорської тканини до того, як вона буде використана для трансплантації.

Костно-пластическая ткань (аллографт) является наиболее распространенным (после крови) видом ткани для имплантации. Только в США ежегодно имплантируют во время операций более чем один миллион графтов. Использование тканей аллографта значительно продвинулось в последние несколько лет в результате развития точных технологий обработки.

Більшість оброблювачів вживають заходів для того, щоб видалити всю кров і різні організми з тканини, так що не залишається нічого, що могло б викликати відторгнення. Аллографт - це чистий натуральний каркас, який дозволяє інтегруватися з тканиною пацієнта. Якщо ви хочете більше дізнатися про ймовірність відторгнення, ви можете поговорити з вашим хірургом про те, як обробляється тканина, яку вони використовують, і чи стерилізується вона.

Аллографт - це тканина, яку беруть у однієї людини для пересадки іншому. Це можуть бути кістки, сухожилля, зв'язки, шкіра і серцеві клапани. Аллографти використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтів.

Донорська тканина - це дар, відданий щоб продовжити життя іншим людям. Пожертвування суворо добровільне; донор повинен дати згоду до своєї смерті, або сім'я донора повинна погодитися на пожертвування після його смерті. Після отримання згоди потенційні донори ретельно перевіряються на фактори ризику і наявність медичних умов, які б перешкоджали донорству. Ця перевірка включає в себе співбесіду з членами сім'ї, оцінку медичної карти і історії хвороби, а також фізичного стану донора. Забір тканини проводиться хірургічним шляхом, при цьому не забувають про повагу до донору.

Аллографти використовуються в таких операціях як:

Аллографт - це тканина для пересадки, яка береться у людського донора. Ця тканина обробляється і стерилізується, а потім використовується в операціях по імплантації для відновлення пошкоджених кісток і зв'язок.

У свою чергу, аутографт - це тканина, взята з тіла пацієнта, а потім пересаджена на область, яку потрібно відновити. Хірургічна операція з використанням аллографта набагато швидше і безпечніше, ніж з аутографтом з тіла пацієнта. Операція з аутографтом насправді включає в себе дві процедури - взяття частини вашої власної зв'язки або кістки з однієї ділянки тіла, а потім пересадка на іншу ділянку. Це означає, що ви будете під наркозом протягом більш тривалого періоду часу, що піддає вас більшому ризику. На додаток до цього, при трансплантації аутографта існують можливі ризики, пов'язані як з донорською ділянкою тіла, так і ділянкою імплантації. Донорська ділянка тіла може стати причиною слабкості (тому що невелика частина вашої тканини видаляється), інфекції, розлитої болі і / або додаткових рубців.

Інші варіанти імплантації - застосування синтетичних і металевих матеріалів. Аллографти компанії Probones є чудовою альтернативою цим матеріалам, які не сприяють зростанню нової кістки так, як це робить справжня кістка. Після пересадки кістковий аллографт поступово розщеплюється, дозволяючи вашому тілу перебудовувати і інтегрувати його до тих пір, поки він повністю не з'єднується з вашої власної тканиною.

 

Аллографти успішно використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтsв. Безпека будь-якої тканини залежить від трьох етапів: перевірка донора, лабораторне тестування та підготовка тканини суворо регламентуються, щоб запобігти передачі потенційних захворювань. Як і медичні хірургічні інструменти, аллографти стерилізуються.

На відміну від органів, більшість тканин імплантату перед імплантацією піддаються інтенсивной підготовці. Під час цього процесу живі клітини, такі як кров і кістковий мозок видаляються з тканини. Відсутність живих клітинних матеріалів робить шанс відторгнення дуже незначним і ліки проти відторгнення зазвичай не прописуються. Перед операцією пацієнту слід обговорити ці питання з лікуючим лікарем.

Тканина аллографта - це природне рішення для хірургії, і він з часом з'єднається в єдине ціле з вашим тілом. В процесі з'єднання ваше тіло замінить донорський матеріал, своїми власними клітинами, використовуючи імплант як каркас для регенерації вашої власної тканини.

Тканини переробляються в імплантовуємий аллографт в суворо контрольованою чистому середовищі, зводячи до мінімуму ризик зараження повітряно-крапельними і іншими забруднювачами. Тканини очищають, розсікають і перетворюють в імплантати точної величини, демінералізований кістковий матрикс (DBM) або звичайні аллографти.

Забір тканини у донора здійснюють фахівці з агентства по забору тканин, використовуючи асептичні методи оперативного втручання, що знижує шанс бактеріального забруднення. Забір проводять обережно і щадяще, щоб були можливі похорон. Плата або компенсація донору або його сім'ї за донорську тканину не передбачена. Це щедрий дар на благо інших людей.

Після отримання згоди потенційні донори ретельно перевіряються на фактори ризику і наявність медичних умов, які б перешкоджали донорству. Донорські тканини забираються агентством по забору тканин з використанням асептичних методів оперативного втручання в період до 24 годин після зупинки серця людини. Потім тканину відсилають в пункт підготовки, де її готують для імплантації. Проводиться лабораторне тестування крові кожного донора на наявність інфекційних захворювань і ліцензований лікар дає остаточний висновок про придатність донора. Після цього підготовлені фахівці очищають і переробляють тканину в біологічний імплант, придатний до використання. Готові імпланти розподіляються по лікувальним закладам, і хірурги використовують їх для вирішення проблем пацієнтів безпечним і природним шляхом.

Відповідно до нормативних документів Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів та стандартами Американської асоціації банків тканин компанія Probones дотримується суворих критеріїв перевірки донорів. Потенційні донори ретельно перевіряються на фактори наявності інфекційних захворювань і медичних підстав, які б перешкоджали донорству. Крім перевірки донорів, компанія Probones проводить широкий спектр лабораторних тестів. Ці результати лежать в основі суворих критеріїв допуску донорської тканини до стадії обробки. На додаток до лабораторних тестів донорської крові, протягом усього процесу (де це необхідно) проводиться мікробіологічне тестування з метою перевірки на потенційні забруднювачі і підтвердження придатності тканини для імплантації.

Банк тканин це організація, яка проводить забір донорської тканини людини після його смерті і отримання дозволу на донорство.

Пацієнтам

Лінія Probones являє собою повний набір традиційних аллографтів кісткових і м'яких тканин, які застосовуються при проведенні неврологічних, ортопедичних, стоматологічних / щелепно-лицьових, урологічних операцій, а також в спортивній медицині.

 

Якщо Ви кандидат на операцію з використанням аллографту, наполягайте на застосуванні аллографта «Probones», що забезпечить Вам найвищу якість і безпеку. Повідомте Вашого лікаря про свої переваги. 

 

Ви самі можете зробити свій вибір і подбати про себе!

Піклуючись про Вас і Ваше благополуччя, в цьому розділі сайту ми хочемо розповісти про переваги аллографтів. Сподіваємося, що інформація, представлена на нашому сайті, буде корисна для Вас!

Аллографт

- це тканина для пересадки від однієї людини іншій. Кістки, сухожилля і хрящі, шкіра, серцеві клапани і кровоносні судини - це типові види тканин, які використовуються при хірургічних операціях. Аллографти успішно застосовуються в медичній практиці вже понад 150 років, і щороку в США пересаджують приблизно один мільйон аллографтів в таких операціях, як:

Аллографти мають наступні переваги над синтетичними / металевими графтами:

  • тільки аллографт максимально близький по структурним і біологічними властивостями до людських кісток і тканин;

  • більшість аллографтів згодом повністю інтегруються в тканину реципієнта (разом з власною тканиною пацієнта, стимулюють послідовний ряд процесів регенерації здорової тканини);

  • синтетичні і металеві графти часто призводять до ряду дегенеративних процесів, які можуть привести до нестабільності графтів або анатомічної структури;

  • графти для хірургічного лікування кісткової і м'яких тканин повинні мати здатність витримувати високе навантаження. Аллографти міцні і можуть використовуватися на ділянках з високим навантаженням, щоб відновити біомеханіку. Важливим є властивість графтів інтегруватися у власну тканину пацієнта. Незважаючи на те, що синтетичні / металеві графти можуть витримувати високе навантаження, але вони зазвичай не перероджуються в власну тканину пацієнта.

 

При розгляді всіх факторів, аллографти є чудовою хірургічною альтернативою, як для хірургів, так і для пацієнтів.

Наступна інформація демонструє переваги аллографтінгу над альтернативними графтінг-методами:

Альтернативний метод: Аутографтінг

Аутографтінг (аутогенна трансплантація) - це процес, при якому у пацієнта беруть тканину, а потім пересаджують йому ж на іншу ділянку тіла, який потрібно відновити. Аутографтінг фактично включає в себе два хірургічних втручання, що збільшує загальну тривалість операції - операції із застосуванням аллографта проходять швидше.

 

Аллографти мають наступні переваги над аутографтами:

  • аутографтінг збільшує тривалість часу, протягом якого пацієнт перебуває під анестезією, збільшуючи тим самим ризик операції;

  • при аутографтінзі існує кілька можливих ризиків, пов'язаних з донорською ділянкою, результатом яких можуть бути інфекційні ускладнення, больовий синдром, додаткові рубці і слабкість (через вилучення невеликої ділянки тканини пацієнта);

  • у пацієнта може не виявитися необхідного обсягу тканини для досягнення мети операції;

  • тканині аллографта можна надати необхідну форму враховуючи індивідуальні хірургічні особливості.

Альтернативний метод: Ксенографтінг

Ксенографт - це тканина, взята в організма одного виду для пересадки іншому. Тканина, взята у тварин (зазвичай у корів і свиней) може бути пересаджена людині під час різних хірургічних операцій.

 

Аллографти мають суттєву перевагу над ксенографтами:

  • мінімальний ризик відторгнення тканини, пов'язаний з донором одного виду (аллографт), в порівнянні з можливими імунними ускладненнями, пов'язаними з донорством від різних видів (ксенографт).

Альтернативний метод: Синтетичний / Металевий графтінг

Термінологія

Аллографт - Тканина для пересадки від однієї людини іншій. Кістки, сухожилля і хрящі, шкіра, серцеві клапани і кровоносні судини - це типові види тканин, які використовуються при хірургічних операціях.

 

Асептика - Використання методів, спрямованих на запобігання, обмеження або мінімізацію забруднення мікроорганізмами, які потрапляють з навколишнього середовища, від персоналу і / або обладнання.

 

Асептична обробка - Робота з обладнанням в контрольованому середовищі, в якій подача повітря, матеріали, робота приладів і персоналу регулюється з метою забезпечення контролю бактеріального та дисперсного забруднення на належному рівні (відповідно до стандартів ISO 13408-1: 1 998 (E) 2.7 Міжнародної організації зі стандартизації).

 

Аутографт - Тканина, яку хірургічним шляхом видаляють з однієї частини тіла, наприклад, гребінь клубової кістки, і пересаджують в іншу частину тіла тієї ж людини. При використанні аутографта на тілі створюється два хірургічних поля, що може стати причиною додаткової болю, ризику і можливо більш тривалого перебування в лікарні.

 

Банк тканин - Організація, яка вилучає і відновлює донорську людську тканину після смерті людини та після отримання дозволу на донорство.

 

Ксенографт - Тканина, взята у організму одного виду для пересадки іншому. Тканина, взята у тварин (зазвичай у корів і свиней) може бути пересаджена людині під час різних хірургічних операцій.

 

Мікроорганізм - Організми мікроскопічного розміру, до яких відносяться бактерії, гриби, найпростіші і віруси.

 

Оброблювач - Організація, яка обробляє і / або стерилізує донорську людську тканину, готуючи її до імплантації.

 

Стандарти стерильності - Це діючі стандарти стерильності клітин, тканин або продуктів на основі клітин і тканин, розроблені Асоціацією щодо вдосконалення медичного інструментарію (AAMI) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI).

 

Стерильний - Очищений від життєздатних мікроорганізмів.

 

Стерилізація - Процес очищення продукту від усіх форм мікроорганізмів, затверджений Асоціацією щодо вдосконалення медичного інструментарію (AAMI 11137 3.39) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI 14160 3.18).

У даному розділі представлені приклади хірургічних операцій, в яких можуть використовуватися біологічні імпланти. Цей список далеко неповний. Існує безліч інших операцій, в яких можна використовувати біологічні імпланти. Біологічні імпланти - це природна альтернатива синтетичним і металевим імплантам, і на відміну від них, біологічні імпланти зростаються в єдине ціле з людським тілом.

Офтальмологічні операції

Приклади: реконструкція повіки, лікування глаукоми, підтяжка брів, склеропластика.

Офтальмологічна хірургія застосовується для виправлення дефектів, відновлення і поліпшення зору або лікування травм. Ваш лікар може порекомендувати офтальмологічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Стоматологічні / щелепно-лицьові операції

Приклади: аугментація альвеолярного відростку, сегментарний остеопороз, сінусліфтінг, встановлення періімплантантної тканини, лікування постекстракційної зубної лунки.

Остеопороз або відсутність зубів може бути результатом травми, хвороби або процесу природного старіння. Операції з пересадки зубної кістки, сінусліфтінг або аугментація альвеолярного відростка в комплексі з зубними імплантатами можуть полегшити заміну одного зуба або цілої низки зубів, фіксацію зубних протезів і допомогти уникнути пошкодження щелепної кістки.

Відновлення хрящів

Хрящ знаходиться на сполучених ділянках, де кістки з'єднуються один з одним. Пошкодження хряща може виникнути через травми або надмірного навантаження і може викликати біль і відхилення у функціонуванні суглобів. Для лікування пошкоджених хрящів Ваш лікар може порекомендувати Вам операцію по відновленню хряща за допомогою біологічних імплантів. У хірурга є ще один вибір - це аутографт, тобто тканина, узята з однієї ділянки тіла для пересадки на іншу. Використання біологічного імпланта виключає необхідність використання другого операційного поля і допомагає уникнути додаткової болю, ризику або можливо більш тривалого перебування в лікарні.

Відновлення зв'язок

Приклади: відновлення зв'язки ліктьового суглоба, відновлення задньої хрестоподібної, медіальної коллатеральної, латеральної коллатеральної зв'язоки, відновлення передньої хрестоподібної зв'язки, фіксація при відновленні передньої хрестоподібної зв'язки.

Зв'язки підтримують рух і функції суглобів. Коли вони стають жорсткими, пошкоджується пластична сполучна тканина, і суглоб може стати нестабільним. Розрив зв'язки заважає обертанню, повороту, згинанню та звичайним рухам суглобів. Якщо пошкодження впливає на Вашу нормальну рухову активність, то Ваш лікар може порекомендувати Вам хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Відновлення плечового суглоба

Пошкодження плеча може виникнути після гострої травми або надмірного навантаження. Пошкодження зазвичай зачіпає суглоб, але може також пошкоджуватися і капсула плечового суглоба, яка представляє собою групу зв'язок, що оточують суглоб. При пошкодженні будь-якої частини плечового суглоба, він стає нестабільним. Ваш лікар може порекомендувати хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів для лікування пошкоджень плечового суглоба.

Реконструкція грудей

Реконструкція грудей зазвичай проводиться після мастектомії, щоб відновити форму видаленої груді. Метод реконструкції може бути різним і, в залежності від обраного методу, Ваш лікар може порекомендувати використання біологічних імплантів як частину процесу реконструкції.

Відновлення м'яких тканин

Приклади: відновлення трицепса, загоєння рани, лікування виразки.

Коли пошкоджені м'які тканини (такі як зв'язки або сухожилля), рани або виразки шкірного покриву самі не гояться, лікар може вибрати нарощування тканини пацієнта для лікування пошкодженої поверхні. Ваш лікар може порекомендувати біологічні імпланти, щоб сприяти процесу лікування.

Реконструкція суглоба

Приклад: реконструкція кульшового суглобу.

Суглоб - це місце, де дві або більше кісток з'єднуються одина з одною. Коли суглоб пошкоджений або в ньому відбуваються дегенеративні зміни, зазвичай від надмірного навантаження, гострої травми або раку, Ваш лікар може порекомендувати використання біологічних імплантів, як самих по собі, так і в комбінації з металевими імплантами.

Періпростетічний перелом

Іноді після відновлення або заміни суглоба або в результаті травми, можуть виникнути невеликі тріщини, які називаються періпростетічними переломами. Наприклад, періпростетічний перелом шийки стегна може виникнути під час заміни кульшового суглобу. Ваш лікар може порекомендувати використовувати біологічні імпланти для лікування цього виду перелому.

Герніопластика (пластика грижі)

Грижа може виникнути, коли внутрішні органи виштовхуються через дефект в м'язовій стінці, аномально випинаючись під шкірою. Ваш лікар може порекомендувати Герніопластику з використанням біологічних імплантів.

Урологічні операції

Приклад: хірургічне лікування нетримання.

Урологічні проблеми можуть виникати в сечовивідних шляхах чоловіків і жінок або в чоловічій репродуктивній системі. Ваш лікар може порекомендувати використовувати в якості лікування біологічні імпланти в урологічних операціях.

Висока остеотомія великогомілкової кістки

Правильне положення гомілки впливає на термін служби колінного суглобу. Зсув гомілки може створити нерівномірний тиск на колінний суглоб, що, з часом, може викликати нерівномірний знос хряща. Висока остеотомія великогомілкової кістки може проводитися з метою продовження терміну служби колінного суглобу і вирівнювання гомілки шляхом рівномірного розподілу тиску на колінний суглоб. Ваш лікар може порекомендувати в якості лікування хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Заміна меніску

Меніск - це хрящ, який розташований між гомілкою і стегном. Він забезпечує амортизацію, стійкість і змащування колінного суглобу. Ваш лікар може порекомендувати в якості лікування пошкодженого меніску хірургічну операцію з використанням біологічних імплантів.

Артродез гомілковостопного суглобу

Гомілковостопний суглоб може стати нестабільним в результаті травми, деформації або захворювання. Нестабільний гомілковостопний суглоб може викликати біль і / або порушення функції. Мета артродеза гомілковостопного суглоба - перешкодити його нестабільності, дозволяючи гомілці з'єднатися з тараною кісткою стопи. Ваш лікар може порекомендувати використовувати біологічний імплант для артродеза гомілковостопного суглоба.

Артродез середнього відділу стопи

Кістки в районі середнього відділу стопи працюють з переднім і заднім відділом стопи, забезпечуючи стійкість, підтримку і рухливість. Суглоби в цьому місці можуть отримати пошкодження, що призводить до болю і нестійкості. Артродез середнього відділу стопи проводиться шляхом з'єднання деяких або всіх суглобів цього відділу стопи. Для лікування Ваш лікар може вибрати використання біологічних імплантів.

Спондилодез

Приклади: спонділодез шийного відділу хребта, спонділодез поперекового відділу хребта.

Міжхребетні диски - це хребетні амортизатори, що не дозволяють окремим хребцям безпосередньо стикатися один з одним. Якщо диски піддаються травмі або дегенерують, тоншають або утворюють грижу, хребці можуть тертися один об одного, викликаючи біль або здавлення нерву. Як лікування Ваш лікар може порекомендувати спонділодез з використанням біологічних імплантів.

Що запитати у лікаря

Перед хірургічною операцією важливо обговорити зі своїм лікуючим лікарем будь-які питання або проблеми, які можуть бути пов'язані з майбутньою операцією. Нижче наведені приклади деяких питань, які ви можете поставити своєму лікарю:

Аллографти успішно використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтів. Вважається, що ризик передачі захворювань через трансплантацію тканин дуже низький і в зв'язку із збільшеним попитом на тканини аллографти, питання надання безпечних аллографтів знаходиться в центрі уваги, як індустрії тканин, так і хірургів і пацієнтів. Обробка тканин жорстко регламентується такими організаціями як Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA) і Американська асоціація банків тканин (AATB), щоб гарантувати відповідність тканин нормативним вимогам.

Безпека будь-якої тканини залежить від трьох етапів: перевірка донора, лабораторне тестування та підготовка тканини суворо регламентуються, щоб запобігти передачі потенційних захворювань.

Процес перевірки донора включає в себе співбесіду з сім'єю / близькими родичами, перегляд медичної карти / історії хвороби, оцінку ризиків поведінки і способу життя, звіт патологоанатома / судового слідчого (протокол результатів розтину, у міру доступності) і звіти про результати лабораторних, патологічний і рентгенівських дослідженнях. Лабораторне тестування включає в себе широкий перелік серологічних (кров) і мікробіологічних досліджень з метою перевірки на потенційне забруднення і підтвердження придатності тканини для імплантації. Ці результати лежать в основі суворих критеріїв допуску донорських тканин для імплантації.

Щоб краще захистити пацієнтів від ризику передачі захворювань від донора до реципієнта, більшість обробників просунулися за рамки використання асептичної обробки, яка не гарантує видалення або інактивацію мікроорганізмів, властивих донору або тканинам. Отримуючи аллографт імплант, обов'язково дізнайтеся у свого хірурга про підготовку і стерилізації тканини.

Хірурги можуть вибрати аутографт, тобто тканину, взяту з однієї частини тіла для пересадки на іншу. Аллографти сухожиль мають переваги над аутографтами в деяких операціях. Наприклад, вони можуть усунути необхідність другого хірургічного поля, що дозволить уникнути додаткового болю, ризику і можливо більш тривалого перебування в лікарні. На додаток до цього, головною перевагою використання аллографта в хірургії є його здатність інтегруватися з власною тканиною пацієнта. Аллографт імпланти працюють як каркас; тіло пацієнта сприймає імплант як людську тканину і починає накладати поверх нього нові клітини тканин самого пацієнта.

Так як обробники тканини часто встановлюють ряд вікових критеріїв для донорів, є багато опублікованих доповідей, що показують, що вік донора не є релевантним чинником при встановленні придатності для імплантації.

Аллографти - це природна альтернатива синтетичним або металевим імплантам. Багато хірургів віддають перевагу людської тканини перед металом або синтетикою, які іноді послаблюють або викликають напругу примикаючих кісток. На додаток до цього, тіло зазвичай адаптується до пересадженої тканини, як ніби-то це його власна тканина.

Перед забором тканини необхідно отримати юридичний дозвіл. Стандарти, за якими діють банки тканин, вимагають від співробітників надавати можливість кожній родині отримати більше інформації під час співбесіди або дати номер телефону контактної особи, якщо сім'я згодом захоче отримати додаткову інформацію.

У разі згоди, тобто людина прийняла рішення протягом життя пожертвувати органи або тканини, роль організації по забору органів і тканин полягає в тому, щоб забезпечити виконання його або її бажання. Банки тканин повинні поважати рішення сім'ї жертвувати або не жертвувати тканину і бути відповідальними розпорядниками донорського пожертвування. У цих організацій є стандарти і протоколи, спрямовані на захист сімей донорів, реципієнтів і дотримання етичних принципів всього процесу.

Відповідно до федерального закону всі установи, які мають справу з забором, обробкою і поширенням людських донорських тканин, що діють в США, повинні бути зареєстровані Управлінням з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA) і дотримуватися відповідних нормативних вимог, встановлених цією організацією, включаючи діючі інструкції з контролю тканин (cGTPs). Зареєстровані банки тканин піддаються регулярній перевірці з боку Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів (US FDA).

Деякі банки тканин добровільно погодилися на проходження акредитації, проведеної Американською асоціацією банків тканин (AATB), що також передбачає регулярні перевірки. Банк тканин також повинен дотримуватися правових норми штату, в якому він діє. Щоб отримати список умов для отримання ліцензії, відвідайте веб-сайт Американською асоціацією банків тканин (AATB) www.aatb.org TB)

Кожній донорської тканини присвоюється унікальний ідентифікатор, який використовується для того, щоб простежити за тканиною і відповідними лабораторними зразками на кожному етапі перевірки, тестування і обробки. Вся медична та виробнича документація, що відноситься до донору, також посилається на цей унікальний ідентифікатор. Етикетка на упаковці кожного аллографта містить номер донора, унікальний ідентифікатор або серійний номер, який дозволяє простежити за кожним окремим графтов. Зберігаються документи, що свідчать про переміщення графтів в медичний заклад з трансплантології.

Медичний заклад може використовувати етикетки для перенесення ідентифікаційної інформації в медичну карту пацієнта. Повернення звіту оброблювача тканини завершує контроль проходження тканини від донора до реципієнта. Надана інформація вноситься в конфіденційну базу даних, яка може бути використана оброблювачем тканини або медичним закладом для забезпечення безпеки пацієнта.

Продаж людських органів або тканин в США заборонена законом. Ціна аллографт імпланта включає в себе витрати на підготовку донорської тканини до того, як вона буде використана для трансплантації.

Костно-пластическая ткань (аллографт) является наиболее распространенным (после крови) видом ткани для имплантации. Только в США ежегодно имплантируют во время операций более чем один миллион графтов. Использование тканей аллографта значительно продвинулось в последние несколько лет в результате развития точных технологий обработки.

Більшість оброблювачів вживають заходів для того, щоб видалити всю кров і різні організми з тканини, так що не залишається нічого, що могло б викликати відторгнення. Аллографт - це чистий натуральний каркас, який дозволяє інтегруватися з тканиною пацієнта. Якщо ви хочете більше дізнатися про ймовірність відторгнення, ви можете поговорити з вашим хірургом про те, як обробляється тканина, яку вони використовують, і чи стерилізується вона.

Аллографт - це тканина, яку беруть у однієї людини для пересадки іншому. Це можуть бути кістки, сухожилля, зв'язки, шкіра і серцеві клапани. Аллографти використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтів.

Донорська тканина - це дар, відданий щоб продовжити життя іншим людям. Пожертвування суворо добровільне; донор повинен дати згоду до своєї смерті, або сім'я донора повинна погодитися на пожертвування після його смерті. Після отримання згоди потенційні донори ретельно перевіряються на фактори ризику і наявність медичних умов, які б перешкоджали донорству. Ця перевірка включає в себе співбесіду з членами сім'ї, оцінку медичної карти і історії хвороби, а також фізичного стану донора. Забір тканини проводиться хірургічним шляхом, при цьому не забувають про повагу до донору.

Аллографти використовуються в таких операціях як:

Аллографт - це тканина для пересадки, яка береться у людського донора. Ця тканина обробляється і стерилізується, а потім використовується в операціях по імплантації для відновлення пошкоджених кісток і зв'язок.

У свою чергу, аутографт - це тканина, взята з тіла пацієнта, а потім пересаджена на область, яку потрібно відновити. Хірургічна операція з використанням аллографта набагато швидше і безпечніше, ніж з аутографтом з тіла пацієнта. Операція з аутографтом насправді включає в себе дві процедури - взяття частини вашої власної зв'язки або кістки з однієї ділянки тіла, а потім пересадка на іншу ділянку. Це означає, що ви будете під наркозом протягом більш тривалого періоду часу, що піддає вас більшому ризику. На додаток до цього, при трансплантації аутографта існують можливі ризики, пов'язані як з донорською ділянкою тіла, так і ділянкою імплантації. Донорська ділянка тіла може стати причиною слабкості (тому що невелика частина вашої тканини видаляється), інфекції, розлитої болі і / або додаткових рубців.

Інші варіанти імплантації - застосування синтетичних і металевих матеріалів. Аллографти компанії Probones є чудовою альтернативою цим матеріалам, які не сприяють зростанню нової кістки так, як це робить справжня кістка. Після пересадки кістковий аллографт поступово розщеплюється, дозволяючи вашому тілу перебудовувати і інтегрувати його до тих пір, поки він повністю не з'єднується з вашої власної тканиною.

 

Аллографти успішно використовуються в різних медичних операціях вже більше 150 років. Щороку в США пересаджують понад один мільйон аллографтsв. Безпека будь-якої тканини залежить від трьох етапів: перевірка донора, лабораторне тестування та підготовка тканини суворо регламентуються, щоб запобігти передачі потенційних захворювань. Як і медичні хірургічні інструменти, аллографти стерилізуються.

На відміну від органів, більшість тканин імплантату перед імплантацією піддаються інтенсивной підготовці. Під час цього процесу живі клітини, такі як кров і кістковий мозок видаляються з тканини. Відсутність живих клітинних матеріалів робить шанс відторгнення дуже незначним і ліки проти відторгнення зазвичай не прописуються. Перед операцією пацієнту слід обговорити ці питання з лікуючим лікарем.

Тканина аллографта - це природне рішення для хірургії, і він з часом з'єднається в єдине ціле з вашим тілом. В процесі з'єднання ваше тіло замінить донорський матеріал, своїми власними клітинами, використовуючи імплант як каркас для регенерації вашої власної тканини.

Тканини переробляються в імплантовуємий аллографт в суворо контрольованою чистому середовищі, зводячи до мінімуму ризик зараження повітряно-крапельними і іншими забруднювачами. Тканини очищають, розсікають і перетворюють в імплантати точної величини, демінералізований кістковий матрикс (DBM) або звичайні аллографти.

Забір тканини у донора здійснюють фахівці з агентства по забору тканин, використовуючи асептичні методи оперативного втручання, що знижує шанс бактеріального забруднення. Забір проводять обережно і щадяще, щоб були можливі похорон. Плата або компенсація донору або його сім'ї за донорську тканину не передбачена. Це щедрий дар на благо інших людей.

Після отримання згоди потенційні донори ретельно перевіряються на фактори ризику і наявність медичних умов, які б перешкоджали донорству. Донорські тканини забираються агентством по забору тканин з використанням асептичних методів оперативного втручання в період до 24 годин після зупинки серця людини. Потім тканину відсилають в пункт підготовки, де її готують для імплантації. Проводиться лабораторне тестування крові кожного донора на наявність інфекційних захворювань і ліцензований лікар дає остаточний висновок про придатність донора. Після цього підготовлені фахівці очищають і переробляють тканину в біологічний імплант, придатний до використання. Готові імпланти розподіляються по лікувальним закладам, і хірурги використовують їх для вирішення проблем пацієнтів безпечним і природним шляхом.

Відповідно до нормативних документів Управління з контролю харчових продуктів і лікарських засобів та стандартами Американської асоціації банків тканин компанія Probones дотримується суворих критеріїв перевірки донорів. Потенційні донори ретельно перевіряються на фактори наявності інфекційних захворювань і медичних підстав, які б перешкоджали донорству. Крім перевірки донорів, компанія Probones проводить широкий спектр лабораторних тестів. Ці результати лежать в основі суворих критеріїв допуску донорської тканини до стадії обробки. На додаток до лабораторних тестів донорської крові, протягом усього процесу (де це необхідно) проводиться мікробіологічне тестування з метою перевірки на потенційні забруднювачі і підтвердження придатності тканини для імплантації.

Банк тканин це організація, яка проводить забір донорської тканини людини після його смерті і отримання дозволу на донорство.